All Pasta & Rice Items

  • Tuscan Risotto
    Tuscan risotto by From Basque with Love
    Regular price
    $10.50
    Sale price
    $10.50
    Unit price
    per 
  • Thin Spaghetti No 4
    Thin spaghetti no 4 by San Remo
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Linguine #1
    Linguine by San Remo
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Spaghetti No 5
    Spaghetti No 5 by San Remo
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Rigatoni
    Rigatoni by San Remo
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Italian Couscous
    Italian couscous by From Basque with Love
    Regular price
    $10.50
    Sale price
    $10.50
    Unit price
    per 
  • Angel Hair Spaghetti
    Angel Hair Spaghetti by San Remo
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Egg Spaghetti
    Egg spaghetti by San Remo
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Paella Rice
    Paella Rice by From Basque With Love
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $10.50
    Unit price
    per 
  • Macaroni No 38
    Macaroni by San Remo
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Penne Pasta No 18
    Penne Pasta by San Remo
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Small Shells No 28
    Small Shells Pasta by San Remo
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Spirals GF
    Spirals Gluten Free by San Remo
    Regular price
    $3.70
    Sale price
    $3.70
    Unit price
    per 
  • Penne GF
    Penne Gluten Free by San Remo
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
  • Fettuccine GF
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
  • Spaghetti GF
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
  • Spinach Fettuccine
    Spinach Fettuccine by San Remo
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Macaroni and Cheese
    Macaroni and Cheese by San Remo
    Regular price
    $3.70
    Sale price
    $3.70
    Unit price
    per 
  • Creamy Bacon
    Creamy Bacon by San Remo
    Regular price
    $3.70
    Sale price
    $3.70
    Unit price
    per 
  • Carbonara
    Carbonara Pasta by San Remo
    Regular price
    $3.70
    Sale price
    $3.70
    Unit price
    per 
  • Spirali
    Spirali by Balducci
    Regular price
    $1.19
    Sale price
    $1.19
    Unit price
    per 
  • Spaghetti
    Spaghetti by Balducci
    Regular price
    $1.19
    Sale price
    $1.19
    Unit price
    per 
  • Penne Rigati
    Penne Rigati by Balducci
    Regular price
    $1.19
    Sale price
    $1.19
    Unit price
    per 
  • Maccheroni
    Maccheroni by Balducci
    Regular price
    $1.19
    Sale price
    $1.19
    Unit price
    per 
  • Linguine
    Linguine by Balducci
    Regular price
    $1.19
    Sale price
    $1.19
    Unit price
    per 
  • Lasagne Sheets Large
    Lasagne Sheets by Balducci
    Regular price
    $1.80
    Sale price
    $1.80
    Unit price
    per 
  • Basmati Rice
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $4.50
    Unit price
    per 
  • Jasmine Rice
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $3.40
    Unit price
    per 
  • Medium Grain Rice
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $3.40
    Unit price
    per 
  • Casablanca Style Moroccan Couscous
    Casablanca style Moroccan couscous by From Basque with Love
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $10.50
    Unit price
    per 
  • Apricot & Pistachio Moroccan Couscous
    Regular price
    $10.50
    Sale price
    $10.50
    Unit price
    per 
  • Moroccan Rice
    Moroccan Rice by From Basque With Love
    Regular price
    $10.50
    Sale price
    $10.50
    Unit price
    per 
  • Indian Pilau Basmati Rice
    Indian Pilau Rice by From Basque With Love
    Regular price
    $10.50
    Sale price
    $10.50
    Unit price
    per 
  • Basmati Rice
    Regular price
    $8.10
    Sale price
    $8.10
    Unit price
    per 
  • Jasmine Rice
    Regular price
    $8.10
    Sale price
    $8.10
    Unit price
    per